Utakmicu rumunskog šampionata između Ceahlaula iz Pjatra Njamca i Vitorula obeležila su tri gola iz penala i prekid susreta od strane gazde domaćeg tima.

Fudbal 06.04.2015 | 23:20

Anđelo Masone je ušao na teren u nadoknadi vremena i zahtevao od svojih igrača da odu u svlačionicu kada je sudija dosudio drugi penal za Vitorul pri rezultatu 1:1 u 91. minutu utakmice.

Masone nije želeo da napusti teren iz protesta, ali je na kraju poslat na tribine, a utakmica je nastavljena, a gosti su slavili sa 2:1.

Bogdan Mitrea bio je precizan i tako je doneo trijumf svom timu, a upravo on je bio strelac i prvog gola za goste, takođe sa bele tačke.

Jedini gol za domaći tim postigao je Vlad Achim u poslednjim trenucima prvog poluvremena, isto iz penala.