ФРА: Опет реми Монака и Сент Етјена!

Фудбалери Монака и Сент Етјена играли су нерешено 1:1 у првој утакмици 31. кола Лиге 1 на стадиону “Луј ИИ”.

Фудбал 04.04.2015 | 11:00

Монако и Сент Етјен су и у првом међусобном дуелу ове сезоне играли нерешено, па су после новог ремија остали на истој дистанци.

‘Кнежеви’ су четврти на табели Лиге 1 са 54 бода, једним више од свог ривала у овом колу, али имају утакмицу мање.

Гости су у Монаку повели преко Мелвута Ердинџа у 62. минуту, да би шест минута касније Ентони Марсијал донео реми ‘Кнежевима’. Марсијал је у игру ушао само два минута раније, уместо Матеуса Карваља, па се испоставило да је то био потез који је решио утакмицу.

До краја утакмице оба тима су имала шансе за тријумф, али су одбране одлично реаговале, па је утакмица завршена поделом бодова.

После ремија Монака и Сент Етјена, водећи Пари Сен Жермен и петопласирани тим дели само шест бодова. Међутим, ‘Кнежеви’ су ти који би могли озбиљно да се умешају у борбу на врху, када одиграју свој заостали дуел са Монпељеом, пошто имају пет бодова мање од ‘Светаца’, а тренутно исти број утакмица.

Пари Сен Жермен у дербију кола гостује трећепласираном Олимпику из Марсеја, који има два бода мање од Парижана, док Олимпик из Лиона, који држи друго место, гостује Генгану.