У јужноамеричкој "Лиги шампиона", Копа либертадорес, изведен је један од најлукавијих слободних удараца које смо имали прилике да видимо у 2015.

Фудбал 12.03.2015 | 19:40

У мечу коме се Расинг састао са Спортинг Кристалом, и на крају, у надметању по групама, изгубио у 3. колу са 1:2 што му је био први пораз, домаћин је на тренутак одушевио своје присталице.

Губио је Расинг са 0:1 од 57. минута, а у 66. минуту је извео луцидан слободњак: "прави" извођач уопште није шутнуо на гол, већ је додао саиграчу који се налазио покрај живог зида, а њихов трећи клупски колега, 20-годишњи Брајан Фернандез, који је и сам сметао ривалима који су се поставили, отрчао је у страну и постигао ефектан погодак (не и довољан за преокрет, као што смо рекли), а свој први за овај клуб.