U južnoameričkoj "Ligi šampiona", Kopa libertadores, izveden je jedan od najlukavijih slobodnih udaraca koje smo imali prilike da vidimo u 2015.

Fudbal 12.03.2015 | 19:40

U meču kome se Rasing sastao sa Sporting Kristalom, i na kraju, u nadmetanju po grupama, izgubio u 3. kolu sa 1:2 što mu je bio prvi poraz, domaćin je na trenutak oduševio svoje pristalice.

Gubio je Rasing sa 0:1 od 57. minuta, a u 66. minutu je izveo lucidan slobodnjak: "pravi" izvođač uopšte nije šutnuo na gol, već je dodao saigraču koji se nalazio pokraj živog zida, a njihov treći klupski kolega, 20-godišnji Brajan Fernandez, koji je i sam smetao rivalima koji su se postavili, otrčao je u stranu i postigao efektan pogodak (ne i dovoljan za preokret, kao što smo rekli), a svoj prvi za ovaj klub.