Чувар мреже Шонана Јоти Акимото приликом боксовања уместо лопте на песнице дочекао два играча Ураве!

Фудбал 10.03.2015 | 08:40

Урава Редси освојили су три бода на старту јапанске Џеј лиге, пошто су на гостовању Шонан Белмареу славили резултатом 3:1, али чини се највише очајном чувару мреже домаћег тима Јоти Акимотоу.

Шонан је на овој утакмици чак и повео голом Ендоа са беле тачке у 36. минуту, али је само пет минута касније Акимото лошим боксовањем практично поклонио први погдак Урави и отворио пут ривалу до победе у наставку меча.

Додуше, Акимото није успео да избоксује лопту, али је успео да нокаутира двојицу противничких играча приликом интервенције, али не и да спасе сопствену мрежу, што му се касније вишеструко обило о главу.