Čuvar mreže Šonana Joti Akimoto prilikom boksovanja umesto lopte na pesnice dočekao dva igrača Urave!

Fudbal 10.03.2015 | 08:40

Urava Redsi osvojili su tri boda na startu japanske Džej lige, pošto su na gostovanju Šonan Belmareu slavili rezultatom 3:1, ali čini se najviše očajnom čuvaru mreže domaćeg tima Joti Akimotou.

Šonan je na ovoj utakmici čak i poveo golom Endoa sa bele tačke u 36. minutu, ali je samo pet minuta kasnije Akimoto lošim boksovanjem praktično poklonio prvi pogdak Uravi i otvorio put rivalu do pobede u nastavku meča.

Doduše, Akimoto nije uspeo da izboksuje loptu, ali je uspeo da nokautira dvojicu protivničkih igrača prilikom intervencije, ali ne i da spase sopstvenu mrežu, što mu se kasnije višestruko obilo o glavu.