Примера: Реми Атлетика и Валенсије по мјери Севиље!

Реал је изгубио, а шампион Шпаније одиграо нерешено са Валенсијом (1:1). Леп викенд за Каталонце.

Фудбал 09.03.2015 | 12:40

Сценарио из снова остварио се ове недеље фудбалерима Барселоне.

У недељу поподне, Каталонци су разбили Рајо Ваљекано и тако преузели прво место табеле од Реала, који је у суботу изгубио у Билбау. У вечерњим сатима, добили су још једну лепу вест, из Мадрида:

АТЛЕТИКО - ВАЛЕНСИЈА 1:1 (1:0)

Голом немачког Албанца Шкодрана Мустафија у 78. минуту, "слепи мишеви" освојили су бод на "Калдерону" и додатно удаљили првака Шпаније од трке за титулу. По свему судећи, до краја ће је ове сезоне водити два тима.

Погодак Кокеа у 33. минуту био је премало да тим Дијега Симеонеа оствари победу, којом би задржао корак за водећим двојцем. Сада, Атлетико заостаје за Барселоном чак седам бодова, а за Реалом шест. Валенсија му дахће за вратом, са четвртог места, удаљена само поен.

Погледајте голове са утакмице и посебно обратите пажњу на грешку голмана Атлетика Моје пре изједначујућег поготка Валенсије.