Primera: Remi Atletika i Valensije po mjeri Sevilje!

Real je izgubio, a šampion Španije odigrao nerešeno sa Valensijom (1:1). Lep vikend za Katalonce.

Fudbal 09.03.2015 | 12:40

Scenario iz snova ostvario se ove nedelje fudbalerima Barselone.

U nedelju popodne, Katalonci su razbili Rajo Valjekano i tako preuzeli prvo mesto tabele od Reala, koji je u subotu izgubio u Bilbau. U večernjim satima, dobili su još jednu lepu vest, iz Madrida:

ATLETIKO - VALENSIJA 1:1 (1:0)

Golom nemačkog Albanca Škodrana Mustafija u 78. minutu, "slepi miševi" osvojili su bod na "Kalderonu" i dodatno udaljili prvaka Španije od trke za titulu. Po svemu sudeći, do kraja će je ove sezone voditi dva tima.

Pogodak Kokea u 33. minutu bio je premalo da tim Dijega Simeonea ostvari pobedu, kojom bi zadržao korak za vodećim dvojcem. Sada, Atletiko zaostaje za Barselonom čak sedam bodova, a za Realom šest. Valensija mu dahće za vratom, sa četvrtog mesta, udaljena samo poen.

Pogledajte golove sa utakmice i posebno obratite pažnju na grešku golmana Atletika Moje pre izjednačujućeg pogotka Valensije.