БЛ: Борусија заустављена, Бајерн сигуран!

Борусија на северу Немачке играча 0:0, Бајерн сигуран у Хановеру, Шалке код куће против Хофенхајма...

Фудбал 07.03.2015 | 19:40

Фудалери Бајерна победили су данас на гостовању Хановер са 3:1 (1:1) у утакмици 24. кола Бундеслиге.

Бајерн је до петог узастопног тријумфа дошао после преокрета и боље игре у другом полувремену. Домаћин је у 25. минуту повео голом Кијотаке, неколико тренутака касније изједначио је Алонсо, а цео плен Баварцима донео је двоструки стрелац Томас Милер.

Тим из Минхена је повећао предност на 11 бодова у односу на Волфсбург, који је изгубио на гостовању против Аусгбурга - 1:0.

Борусија из Дотмунда је после четири везана тријумфа заустављена у Хамбургу (0:0), док је Шалке у Гелзенкирехену победио Хофенхајм са 3:1, уз два гола Макс Мејера.