BL: Borusija zaustavljena, Bajern siguran!

Borusija na severu Nemačke igrača 0:0, Bajern siguran u Hanoveru, Šalke kod kuće protiv Hofenhajma...

Fudbal 07.03.2015 | 19:40

Fudaleri Bajerna pobedili su danas na gostovanju Hanover sa 3:1 (1:1) u utakmici 24. kola Bundeslige.

Bajern je do petog uzastopnog trijumfa došao posle preokreta i bolje igre u drugom poluvremenu. Domaćin je u 25. minutu poveo golom Kijotake, nekoliko trenutaka kasnije izjednačio je Alonso, a ceo plen Bavarcima doneo je dvostruki strelac Tomas Miler.

Tim iz Minhena je povećao prednost na 11 bodova u odnosu na Volfsburg, koji je izgubio na gostovanju protiv Ausgburga - 1:0.

Borusija iz Dotmunda je posle četiri vezana trijumfa zaustavljena u Hamburgu (0:0), dok je Šalke u Gelzenkirehenu pobedio Hofenhajm sa 3:1, uz dva gola Maks Mejera.