ИТА Куп: Наполи избацио Лацио за полуфинале!

Фудбалери Лација и Наполија одиграли су 1:1 у првој утакмици полуфинала Купа Италије.

Фудбал 05.03.2015 | 00:35

Лацио је до предности дошао у првом полувремену, тачније у 33. минуту када је Андерсон повукао контру, а онда убацио лопту у простор Мирославу Клосеу који је много пута у каријери решавао такве ситуације, као и овога пута против Наполија, тако да су Римљани повели са 1:0.

Изједначење је стигло у 58. минуту када је Гонзало Игуаин као фурија прошао кроз шеснаестерац и поред голмана Берише, али није могао да шутира, тако да је бацио лопту на другу стативу где је натрчао Габијадини који није имао проблема да погоди нечувану мрежу.

У другом полуфиналу играју Јувентус и Фјорентина који ће одмерити снаге у четвртак од 20:45 часова.