ITA Kup: Napoli izbacio Lacio za polufinale!

Fudbaleri Lacija i Napolija odigrali su 1:1 u prvoj utakmici polufinala Kupa Italije.

Fudbal 05.03.2015 | 00:35

Lacio je do prednosti došao u prvom poluvremenu, tačnije u 33. minutu kada je Anderson povukao kontru, a onda ubacio loptu u prostor Miroslavu Kloseu koji je mnogo puta u karijeri rešavao takve situacije, kao i ovoga puta protiv Napolija, tako da su Rimljani poveli sa 1:0.

Izjednačenje je stiglo u 58. minutu kada je Gonzalo Iguain kao furija prošao kroz šesnaesterac i pored golmana Beriše, ali nije mogao da šutira, tako da je bacio loptu na drugu stativu gde je natrčao Gabijadini koji nije imao problema da pogodi nečuvanu mrežu.

U drugom polufinalu igraju Juventus i Fjorentina koji će odmeriti snage u četvrtak od 20:45 časova.