ФРА: Монако нанио Ници први пораз у 2015.!

Бернардо Силва пет минута пре краја меча казнио грешку Гомиса.

Фудбал 21.02.2015 | 10:20

Један, али три бода вредан! Монако је, као гост, на отварању 26. кола Лиге 1 са играчем мање славио против Нице са 1:0 и вратио се на четврту позицију која гарантује излазак у Европу наредне сезоне.

А тако мало је недостајало да мреже на Алијанц Ривиери скроз остану нетакнуте. Пет минута пре краја меча резервиста Кевин Гомис је направио кардиналну грешку, уместио да избије додао је лопту у ноге Кнежевима, а Бернардо Силва је тај поклон оберучке прихватио и уследила је сурова казна.

Ница је тако доживела први пораз у 2015. години, а што је натрагичније гол је примила са играчем више. Абденур је зарадио директан црвени картон у трећем минуту судијске надокнаде првог полувремена и оставио Монако на цедилу. И уместо да Ница то искористи догодило се супротно...