FRA: Monako nanio Nici prvi poraz u 2015.!

Bernardo Silva pet minuta pre kraja meča kaznio grešku Gomisa.

Fudbal 21.02.2015 | 10:20

Jedan, ali tri boda vredan! Monako je, kao gost, na otvaranju 26. kola Lige 1 sa igračem manje slavio protiv Nice sa 1:0 i vratio se na četvrtu poziciju koja garantuje izlazak u Evropu naredne sezone.

A tako malo je nedostajalo da mreže na Alijanc Rivieri skroz ostanu netaknute. Pet minuta pre kraja meča rezervista Kevin Gomis je napravio kardinalnu grešku, umestio da izbije dodao je loptu u noge Kneževima, a Bernardo Silva je taj poklon oberučke prihvatio i usledila je surova kazna.

Nica je tako doživela prvi poraz u 2015. godini, a što je natragičnije gol je primila sa igračem više. Abdenur je zaradio direktan crveni karton u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena i ostavio Monako na cedilu. I umesto da Nica to iskoristi dogodilo se suprotno...