ШПА: Сосиједаду бод у Андалузији!

Фудбалери Алмерије ремизирали су са Реал Сосиједадом на домаћем терену у првој утакмици 23. кола Примере – 2:2 (2:1).

Фудбал 13.02.2015 | 23:45

Алмерија је два пута водила, али је екипа Дејвида Мојса успела да дође до нерешеног резултата и освоји важан бод пред финиш сезоне.

Домаћи су најпре повели преко Версе, који је био прецизан са пенала у петом минуту, да би изједначење гостима донео Агиреће у двадесетак минута касније. Ипак, Америја је на одмор отишла са предношћу, јер је Хемед савладао Рулија у 40. минуту.

Међутим, после само три минута игре у наставку Серхио Каналес је, на асистенцију Гонсала Кастра, поставио коначан резултат сусрета.

Алмерија сада има 22 бода и 16. је на табели, док је Сосиједад на 12. позицији са бодом више.