ŠPA: Sosijedadu bod u Andaluziji!

Fudbaleri Almerije remizirali su sa Real Sosijedadom na domaćem terenu u prvoj utakmici 23. kola Primere – 2:2 (2:1).

Fudbal 13.02.2015 | 23:45

Almerija je dva puta vodila, ali je ekipa Dejvida Mojsa uspela da dođe do nerešenog rezultata i osvoji važan bod pred finiš sezone.

Domaći su najpre poveli preko Verse, koji je bio precizan sa penala u petom minutu, da bi izjednačenje gostima doneo Agireće u dvadesetak minuta kasnije. Ipak, Amerija je na odmor otišla sa prednošću, jer je Hemed savladao Rulija u 40. minutu.

Međutim, posle samo tri minuta igre u nastavku Serhio Kanales je, na asistenciju Gonsala Kastra, postavio konačan rezultat susreta.

Almerija sada ima 22 boda i 16. je na tabeli, dok je Sosijedad na 12. poziciji sa bodom više.