БЛ: Вердер све бољи, Ајнтрахт ''украо'' бод!

Аугзбург водио 2:0 против Ајнтрахта, али освојио само бод. Вердер бољи од Бајера.

Фудбал 09.02.2015 | 11:20

Фудбалери Аугсбурга и Ајнтрахта из Франкфурта играли нерешено 2:2, у преосталој утакмици 20. кола немачке Бундес лиге.

Домаћин, који је најпријатније изненађење ове сезоне, прокоцкао је добијен меч пошто је од 37. минута водио са 2:0.

Неопрезно је, међутим, примио гол у завршници полувремена, да би Ајнтрахт ангажованом игром у наставку изједначио резултат и освојио велики бод којим се приближио горњем делу табеле.

Аугсбург је и даље у конкуренцији за пласман у Лигу шампиона пошто има 34 бода, колико и трећепласирани Шалке.

Српски нападач у тиму домаћина Никола Дјурђић одиграо је последњих десетак минута сусрета, док је Слободан Медојевић код гостију преседео на клупи.

Вердер је у Бремену славио против Бајера из Леверкузена и пробио се у средину табеле (2:1).