BL: Verder sve bolji, Ajntraht ''ukrao'' bod!

Augzburg vodio 2:0 protiv Ajntrahta, ali osvojio samo bod. Verder bolji od Bajera.

Fudbal 09.02.2015 | 11:20

Fudbaleri Augsburga i Ajntrahta iz Frankfurta igrali nerešeno 2:2, u preostaloj utakmici 20. kola nemačke Bundes lige.

Domaćin, koji je najprijatnije iznenađenje ove sezone, prokockao je dobijen meč pošto je od 37. minuta vodio sa 2:0.

Neoprezno je, međutim, primio gol u završnici poluvremena, da bi Ajntraht angažovanom igrom u nastavku izjednačio rezultat i osvojio veliki bod kojim se približio gornjem delu tabele.

Augsburg je i dalje u konkurenciji za plasman u Ligu šampiona pošto ima 34 boda, koliko i trećeplasirani Šalke.

Srpski napadač u timu domaćina Nikola Djurđić odigrao je poslednjih desetak minuta susreta, dok je Slobodan Medojević kod gostiju presedeo na klupi.

Verder je u Bremenu slavio protiv Bajera iz Leverkuzena i probio se u sredinu tabele (2:1).