ФРА: Сент Етјен од 2:0, једва до бода кући!

Премијерни меч француске Лиге 1 вероватно је донео голова колико ће преосталих девет укупно да понуди – 6.

Фудбал 06.02.2015 | 23:45

Сент Етјен је наставио да расипа бодове, играо је 3:3 против дављеника Ланса, иако је имао два гола предности пола сата пре краја.

Међутим, гости у року од 17 минута стижу до преокрета, да би домаћин седам минута пре краја успео да избегне пораз. Сент Етјен је четврто коло у низу остао без победе, па је све даље од места које води у Лигу шампиона.

Домаћин је повео у 18. минуту преко Н'Гуема, да би у 58. Моло дуплирао предност и најавио коначно победу овог тима.

Међутим, само два минута касније Тузхар је смањио заостатак Ланса, да у 69. и изједначио искористивши пенал који је направио Хамума.

Ово је потпуно шокирало играче Сент Етјена који су се потпуно погубили, што користи резервиста Чаварија и у 77. минуту погађа за преокрет.

Ипак, домаћин је успео да избегне катастрофу, Турчин Мевлут Ердинџ седам минута пре краја доноси изједначење.