FRA: Sent Etjen od 2:0, jedva do boda kući!

Premijerni meč francuske Lige 1 verovatno je doneo golova koliko će preostalih devet ukupno da ponudi – 6.

Fudbal 06.02.2015 | 23:45

Sent Etjen je nastavio da rasipa bodove, igrao je 3:3 protiv davljenika Lansa, iako je imao dva gola prednosti pola sata pre kraja.

Međutim, gosti u roku od 17 minuta stižu do preokreta, da bi domaćin sedam minuta pre kraja uspeo da izbegne poraz. Sent Etjen je četvrto kolo u nizu ostao bez pobede, pa je sve dalje od mesta koje vodi u Ligu šampiona.

Domaćin je poveo u 18. minutu preko N'Guema, da bi u 58. Molo duplirao prednost i najavio konačno pobedu ovog tima.

Međutim, samo dva minuta kasnije Tuzhar je smanjio zaostatak Lansa, da u 69. i izjednačio iskoristivši penal koji je napravio Hamuma.

Ovo je potpuno šokiralo igrače Sent Etjena koji su se potpuno pogubili, što koristi rezervista Čavarija i u 77. minutu pogađa za preokret.

Ipak, domaćin je uspeo da izbegne katastrofu, Turčin Mevlut Erdindž sedam minuta pre kraja donosi izjednačenje.