ФРА: Необично коло - чак 6 ремија, па и лидера Лиона!

Фудбалери Олимпика из Лиона одиграли су у последњој утакмици 23. кола француског првенства нерешено без голова на гостовању Монаку.

Фудбал 02.02.2015 | 11:00

У преостале две утакмице дана Каен је савладао Сент Етјен са 1:0, док су Бордо и Генган поделили бодове резултатом 1:1.

Већ у 13. минуту репрезентативац Србије Милан Бишевац се повредио, после једног дуела ухватио се за колено али је покушао да се врати у игру. Ипак, четири минута касније морао је на клупу, а заменио га је Роуз.

Нема информација о тежини повреде, у полувремену је председник клуба са Жерлана Жан Мишел Ола новинарима у Монаку рекао да се "нада да повреда није озбиљна" и да држи палчеве Бишевцу.

Екипа Олимпика задржала је прво место на табели Лиге један са 49 бодова, по два мање имају Олимпик из Марсеја и Пари Сен Жермен. Сент Етјен и Монако заостају за лидером са Жерлана 11 бодова.

У необичном колу виђено је чак шест нерешених резултата, ниједна екипа није постигла више од једног гола а на десет мечева виђено је укупно десет погодака.