FRA: Neobično kolo - čak 6 remija, pa i lidera Liona!

Fudbaleri Olimpika iz Liona odigrali su u poslednjoj utakmici 23. kola francuskog prvenstva nerešeno bez golova na gostovanju Monaku.

Fudbal 02.02.2015 | 11:00

U preostale dve utakmice dana Kaen je savladao Sent Etjen sa 1:0, dok su Bordo i Gengan podelili bodove rezultatom 1:1.

Već u 13. minutu reprezentativac Srbije Milan Biševac se povredio, posle jednog duela uhvatio se za koleno ali je pokušao da se vrati u igru. Ipak, četiri minuta kasnije morao je na klupu, a zamenio ga je Rouz.

Nema informacija o težini povrede, u poluvremenu je predsednik kluba sa Žerlana Žan Mišel Ola novinarima u Monaku rekao da se "nada da povreda nije ozbiljna" i da drži palčeve Biševcu.

Ekipa Olimpika zadržala je prvo mesto na tabeli Lige jedan sa 49 bodova, po dva manje imaju Olimpik iz Marseja i Pari Sen Žermen. Sent Etjen i Monako zaostaju za liderom sa Žerlana 11 bodova.

U neobičnom kolu viđeno je čak šest nerešenih rezultata, nijedna ekipa nije postigla više od jednog gola a na deset mečeva viđeno je ukupno deset pogodaka.