Примера: Селта и даље на зна шта је побједа!

Два ремија и чак осам пораза учинак је фудбалера Селте на последњих 10 утакмица Примере, а последњем мечу 20. кола изгубили су на гостовању од Хетафеа са 2:1.

Фудбал 27.01.2015 | 11:20

Неко је и дефинитивно проклео екипу из Вига, која је 1. новембра прошле године савладала Барселону и то на Ноу Кампу, и од тада наш Немања Радоја (играо до 86. минута) и саиграчи не знају за славље.

Чинило се да би на овој утакмици могла да се прекине агонија, али није помогло ни вођство из 15. минута, јер је већ у 19. Васкез изједначио. Хетафе је до целог плена дошла у другом полувремену, иако је Кастро из пенал погодио пречку у жељи да атрактивно изведе најстрожу казну, али је у Сарабија пет минута пре краја затресао мрежу Селте за 2:1.

Хетафе је тако прекинуо серију од три везана пораза и попео се на 14. место на табели са 20 бодова, док је Селта на 12. са бодом више.