Primera: Selta i dalje na zna šta je pobjeda!

Dva remija i čak osam poraza učinak je fudbalera Selte na poslednjih 10 utakmica Primere, a poslednjem meču 20. kola izgubili su na gostovanju od Hetafea sa 2:1.

Fudbal 27.01.2015 | 11:20

Neko je i definitivno prokleo ekipu iz Viga, koja je 1. novembra prošle godine savladala Barselonu i to na Nou Kampu, i od tada naš Nemanja Radoja (igrao do 86. minuta) i saigrači ne znaju za slavlje.

Činilo se da bi na ovoj utakmici mogla da se prekine agonija, ali nije pomoglo ni vođstvo iz 15. minuta, jer je već u 19. Vaskez izjednačio. Hetafe je do celog plena došla u drugom poluvremenu, iako je Kastro iz penal pogodio prečku u želji da atraktivno izvede najstrožu kaznu, ali je u Sarabija pet minuta pre kraja zatresao mrežu Selte za 2:1.

Hetafe je tako prekinuo seriju od tri vezana poraza i popeo se na 14. mesto na tabeli sa 20 bodova, dok je Selta na 12. sa bodom više.