Лион испао из Купа!

Фудбалери Олимпик Лиона елиминисани су у четвртој рунди француског Купа од Нанта са 3:2, а у тиму ни овај пут није било Милана Бишевца.

Фудбал 21.01.2015 | 13:00

Српски репрезентативац је протеклог викенда одмарао због мање повреде мишића, а тренер Убер Фурније вероватно није желео да ризикује тежу повреду свог штопера ни у Купу.

Из Купа је испао још један прволигаш Бастија, која је после пенала посрнула код нижелигаша Кевлија, а даље су прошли још Мец, Кроа, Оксер, Изер и Конкарно.

Лидер Лиге 1 Лион повео је у Нанту већ у петом минуту голом Александра Лаказета, али је домаћин са два гола Венсана Бесата преокренуо средином полувремена.

Млади Набил Фекир доноси изједначење Лиону пола сата пре краја, али у претпоследњем минуту меча Бесрат, везиста који иначе ретко погађа гол, комплетира хет-трик и одводи "канаринце" у осмину финала такмичења.