Lion ispao iz Kupa!

Fudbaleri Olimpik Liona eliminisani su u četvrtoj rundi francuskog Kupa od Nanta sa 3:2, a u timu ni ovaj put nije bilo Milana Biševca.

Fudbal 21.01.2015 | 13:00

Srpski reprezentativac je proteklog vikenda odmarao zbog manje povrede mišića, a trener Uber Furnije verovatno nije želeo da rizikuje težu povredu svog štopera ni u Kupu.

Iz Kupa je ispao još jedan prvoligaš Bastija, koja je posle penala posrnula kod niželigaša Kevlija, a dalje su prošli još Mec, Kroa, Okser, Izer i Konkarno.

Lider Lige 1 Lion poveo je u Nantu već u petom minutu golom Aleksandra Lakazeta, ali je domaćin sa dva gola Vensana Besata preokrenuo sredinom poluvremena.

Mladi Nabil Fekir donosi izjednačenje Lionu pola sata pre kraja, ali u pretposlednjem minutu meča Besrat, vezista koji inače retko pogađa gol, kompletira het-trik i odvodi "kanarince" u osminu finala takmičenja.