ФРА: Бербатов за 1/2-финале Монака у Лига купу

Кнежеви се без већих проблема пласирали у полуфинале франуцског Лига купа (2:0), други гол био је дело Мартиела.

Фудбал 14.01.2015 | 20:20

Фудбалери Монако пласирали су се у полуфинале Лига Купа Француске пошто су победили Генган са 2:0. Кнежеви су током целог меча били бољи ривал, и без већих потешкоћа дошли до тријумфа.

Први гол виђен је већ у осмом минуту. Прорадио је бугарски интернационалац Дмитри Бербатов. Био је то прави гол у стилу некадашњег нападача Манчестера. Бугарин је сачекао центаршут са леве стране и прецизним ударцем главом затресао мрежу гостију. Био је то шести гол Димитрија Бербатова у овој сезони.

Монако је посао био олакшан у наставку, пошто је Кристоф Мандане добио црвени картон у 35.минуту. Ипак, домаћин је рутински одрађивао посао. Коначан резултат поставио је Мартиел у последњим минутима сусрета.