FRA: Berbatov za 1/2-finale Monaka u Liga kupu

Kneževi se bez većih problema plasirali u polufinale franucskog Liga kupa (2:0), drugi gol bio je delo Martiela.

Fudbal 14.01.2015 | 20:20

Fudbaleri Monako plasirali su se u polufinale Liga Kupa Francuske pošto su pobedili Gengan sa 2:0. Kneževi su tokom celog meča bili bolji rival, i bez većih poteškoća došli do trijumfa.

Prvi gol viđen je već u osmom minutu. Proradio je bugarski internacionalac Dmitri Berbatov. Bio je to pravi gol u stilu nekadašnjeg napadača Mančestera. Bugarin je sačekao centaršut sa leve strane i preciznim udarcem glavom zatresao mrežu gostiju. Bio je to šesti gol Dimitrija Berbatova u ovoj sezoni.

Monako je posao bio olakšan u nastavku, pošto je Kristof Mandane dobio crveni karton u 35.minutu. Ipak, domaćin je rutinski odrađivao posao. Konačan rezultat postavio je Martiel u poslednjim minutima susreta.