ШКО ПЛ: Гол Шћеповића, побједа Селтика!

Српски фудбалер постигао гол којим је славни клуб из Глазгова потврдио победу на незгодном гостовању.

Фудбал 06.01.2015 | 10:00

Селтик се вратио на победнички пут, а Стефан Шћеповић показао је да би ова година требало да му знатно боља него претходна. Келти су рутински савладали Килмарнок са 2:0 и пришли на бод заостатка за водећим Абердином који има и утакмицу више.

Српском интернационалцу ово је био четврти погодак у дресу славног клуба из Глазгова, а други у шкотској Премијер лиги.

Шћеповић је противничку мрежу затресао у 72. минуту, после корнера и гужве у казненом простору, најбоље се снашао и са пар метара посла лопту у противничку мрежу.

Претходно је у 37. минуту актуелни првак Шкотске повео поготком Мексиканца Емилија Изагиреа.

Селтик је у последња два меча у 2014. години изгубио од Данди Јунајтеда и одиграо нерешно са Рос Каунтијем, па му је победа на старту 2015. била преко потребна како би вратио самопоуздање и мир у своје редове.