ŠKO PL: Gol Šćepovića, pobjeda Seltika!

Srpski fudbaler postigao gol kojim je slavni klub iz Glazgova potvrdio pobedu na nezgodnom gostovanju.

Fudbal 06.01.2015 | 10:00

Seltik se vratio na pobednički put, a Stefan Šćepović pokazao je da bi ova godina trebalo da mu znatno bolja nego prethodna. Kelti su rutinski savladali Kilmarnok sa 2:0 i prišli na bod zaostatka za vodećim Aberdinom koji ima i utakmicu više.

Srpskom internacionalcu ovo je bio četvrti pogodak u dresu slavnog kluba iz Glazgova, a drugi u škotskoj Premijer ligi.

Šćepović je protivničku mrežu zatresao u 72. minutu, posle kornera i gužve u kaznenom prostoru, najbolje se snašao i sa par metara posla loptu u protivničku mrežu.

Prethodno je u 37. minutu aktuelni prvak Škotske poveo pogotkom Meksikanca Emilija Izagirea.

Seltik je u poslednja dva meča u 2014. godini izgubio od Dandi Junajteda i odigrao nerešno sa Ros Kauntijem, pa mu je pobeda na startu 2015. bila preko potrebna kako bi vratio samopouzdanje i mir u svoje redove.