Чемпионшип: Јокан срушио Кардиф ''четворком''!

Фудбалери Вотфорда, у ком је тренер Славиша Јокановић, победили су Кардиф на гостовању са 4:2 у оквиру 24. кола Чемпионшипа.

Фудбал 28.12.2014 | 21:20

Иако је Кардиф повео у 19. минуту преко Ле Фондреа, преокренуо је Вотфорд до краја првог полувремена, а у 82. минуту дошао и до убедљивих 4:1 преко Италијана Анђеле. Пред почетак надокнаде времена, пораз је ублажио Џонс.

Волфорд је дошао до четврте победе у последњих пет мечева, пораз је само забележен у претходном колу од Вулверхемптона, а тим заузима пету позицију, иначе претпоследње место које води у разигравање за Премијер лигу.

Борнмут је лидер са 48 бодова, Ипсвич има 44 (из 23 меча), Мидлзбро 43 (из 24 меча), Дерби 42 (23 меча), па следи Вотфорд са 41 бодом из 24 утакмице.