Čempionšip: Jokan srušio Kardif ''četvorkom''!

Fudbaleri Votforda, u kom je trener Slaviša Jokanović, pobedili su Kardif na gostovanju sa 4:2 u okviru 24. kola Čempionšipa.

Fudbal 28.12.2014 | 21:20

Iako je Kardif poveo u 19. minutu preko Le Fondrea, preokrenuo je Votford do kraja prvog poluvremena, a u 82. minutu došao i do ubedljivih 4:1 preko Italijana Anđele. Pred početak nadoknade vremena, poraz je ublažio Džons.

Volford je došao do četvrte pobede u poslednjih pet mečeva, poraz je samo zabeležen u prethodnom kolu od Vulverhemptona, a tim zauzima petu poziciju, inače pretposlednje mesto koje vodi u razigravanje za Premijer ligu.

Bornmut je lider sa 48 bodova, Ipsvič ima 44 (iz 23 meča), Midlzbro 43 (iz 24 meča), Derbi 42 (23 meča), pa sledi Votford sa 41 bodom iz 24 utakmice.