Лига 1: Лионова трећа побједа заредом!

Фудбалери Лиона савладали су Каен у првој утакмици 18. кола француске Лиге 1 са 3:0 и дошли до треће узастопне победе.

Фудбал 13.12.2014 | 13:00

Екипа за коју наступа српски репрезентативац Милана Бишевца тако је задржала треће место на табели и пред мечеве у суботу и недлеју има два бода мање од водећег Марсеја, а један од другопласираног ПСЖ-а.

Два гола за Лион постигао је Лаказет, у седмом минуту из једанаестерца и 57, па са 15 погодака предводи стрелце у француском првенству, а тачку на победу Лиона ставио је Бензија по истеку сат времена игре.

Милан Бишевац одиграо је одлично свих 90 минута и у неколико наврата мирно је заустављао нападе Каена. Лион је могао и убедљивије да слави, имао је још неколико добрих прилика, а прокоцкао је и пенал који је промашио Фекир.

Лион у среду игра са Монаком у Лига купу, а ривали у борби за врх табеле француског првенства играју у недељу - Марсеј гостује Монаку, а Пари Сен Жермен екипи Генгама.