Liga 1: Lionova treća pobjeda zaredom!

Fudbaleri Liona savladali su Kaen u prvoj utakmici 18. kola francuske Lige 1 sa 3:0 i došli do treće uzastopne pobede.

Fudbal 13.12.2014 | 13:00

Ekipa za koju nastupa srpski reprezentativac Milana Biševca tako je zadržala treće mesto na tabeli i pred mečeve u subotu i nedleju ima dva boda manje od vodećeg Marseja, a jedan od drugoplasiranog PSŽ-a.

Dva gola za Lion postigao je Lakazet, u sedmom minutu iz jedanaesterca i 57, pa sa 15 pogodaka predvodi strelce u francuskom prvenstvu, a tačku na pobedu Liona stavio je Benzija po isteku sat vremena igre.

Milan Biševac odigrao je odlično svih 90 minuta i u nekoliko navrata mirno je zaustavljao napade Kaena. Lion je mogao i ubedljivije da slavi, imao je još nekoliko dobrih prilika, a prokockao je i penal koji je promašio Fekir.

Lion u sredu igra sa Monakom u Liga kupu, a rivali u borbi za vrh tabele francuskog prvenstva igraju u nedelju - Marsej gostuje Monaku, a Pari Sen Žermen ekipi Gengama.