Јокан частио Фулам ''петардом''!

Српски тренер на клупи Вотфорда Славиша Јокановић коначно је славио после четири утакмице, пошто су његови фудбалери са 5:0 декласирали Фулам на гостовању у 20. колу Чемпионшипа.

Фудбал 06.12.2014 | 12:45

Српски стручњак и његови пулени били су у црној серији од четири узастопна пораза, због чега су пали на седмо место и овом победом се попели на шесту позицију.

Вотфорд је повео већ у 15. минуту преко Абдија, да би три минута касније Фулам остао са играчем мање, јер је Бетинели поцрвенео и великој мери олакшао посао гостима.

Јокановићеви изабраници су са два гола Динија до краја полувремена осигурали тријумф, Абди је другим поготком најавио дебакл прошлосезонсог учесника Премијер лиге, а Дини је у судијској надоканди трећи пут затресао мрежу за коначних 5:0.