Jokan častio Fulam ''petardom''!

Srpski trener na klupi Votforda Slaviša Jokanović konačno je slavio posle četiri utakmice, pošto su njegovi fudbaleri sa 5:0 deklasirali Fulam na gostovanju u 20. kolu Čempionšipa.

Fudbal 06.12.2014 | 12:45

Srpski stručnjak i njegovi puleni bili su u crnoj seriji od četiri uzastopna poraza, zbog čega su pali na sedmo mesto i ovom pobedom se popeli na šestu poziciju.

Votford je poveo već u 15. minutu preko Abdija, da bi tri minuta kasnije Fulam ostao sa igračem manje, jer je Betineli pocrveneo i velikoj meri olakšao posao gostima.

Jokanovićevi izabranici su sa dva gola Dinija do kraja poluvremena osigurali trijumf, Abdi je drugim pogotkom najavio debakl prošlosezonsog učesnika Premijer lige, a Dini je u sudijskoj nadokandi treći put zatresao mrežu za konačnih 5:0.