Најбољи фудбалер репрезентације Србије Зоран Тошић одиграо је још једну одличну утакмицу за московски ЦСКА и постигао два гола.

Фудбал 29.11.2014 | 19:40

ЦСКА је у 15. колу био бољи од екипе Уфа са 5:0, а репрезентативац Србије погађао је у 41. и 56. минуту.

После овог тријумфа ’Армејци’ су се вратили на друго место табеле руске лиге са 28 бодова, седам мање од Зенита из Санкт Петербурга.

Вођство домаћој екипи донео је Начо у 35. минуту, да би шест минута касније предност удвостручио ’Бамби’. Он је после додавања Миланова издржао дуел са дефанзивцем гостију и рутински затресао мрежу.

Тим резултатом отишло се на одмор, а Тошић је други део игре отворио голом. После дриблина и повратне лопте Јеременка пријемом се ослободио чувара и из петерца ћушнуо лопту у супротни угао.

Четири минута после тог гола Думбија је погодио, а Тошића је у 67. заменио Ефремов.

Коначан резултат поставио је Ахмед Муса два минута пре краја сусрета.