Najbolji fudbaler reprezentacije Srbije Zoran Tošić odigrao je još jednu odličnu utakmicu za moskovski CSKA i postigao dva gola.

Fudbal 29.11.2014 | 19:40

CSKA je u 15. kolu bio bolji od ekipe Ufa sa 5:0, a reprezentativac Srbije pogađao je u 41. i 56. minutu.

Posle ovog trijumfa ’Armejci’ su se vratili na drugo mesto tabele ruske lige sa 28 bodova, sedam manje od Zenita iz Sankt Peterburga.

Vođstvo domaćoj ekipi doneo je Načo u 35. minutu, da bi šest minuta kasnije prednost udvostručio ’Bambi’. On je posle dodavanja Milanova izdržao duel sa defanzivcem gostiju i rutinski zatresao mrežu.

Tim rezultatom otišlo se na odmor, a Tošić je drugi deo igre otvorio golom. Posle driblina i povratne lopte Jeremenka prijemom se oslobodio čuvara i iz peterca ćušnuo loptu u suprotni ugao.

Četiri minuta posle tog gola Dumbija je pogodio, a Tošića je u 67. zamenio Efremov.

Konačan rezultat postavio je Ahmed Musa dva minuta pre kraja susreta.