БЛ: Црвени Митровићу уз пораз Фрајбурга!

Српски репрезентативац и штопер Фрајбурга Стефан Митровић искључен је у поразу свог тима од Штутгарта са 1:4 на старту 13. кола Бундеслиге.

Фудбал 29.11.2014 | 09:50

Митровић се нашао у стартној постави и поцрвенео је у 70. минуту пошто је као последњи играч одбране на ивици казненог простора са леђа оборио Харника који је ишао сам ка голу.

Штутгарт је до гостовања Фрајбургу имао три везана пораза, а да ће прекинути црну серију и побећи са дна табеле најавио је управо Харник голом у 31. минуту, да би Дарида у финишу првог полувремена изједначио фантастичним ударцем са око 30 метара.

После само осам минута игре у наставку "швабе" су поново повеле преко Груеца, а Вернер је повисио на 1:3 само два минута пре него што је Митровић искључењем отворио гостима пут ка победи коју је оверио Харник другим поготком на мечу.