Баш ружан викенд за навијаче Барсе!

Дан после Месија, Нејмара и другова, изненађујући пораз у домаћем првенству доживели су и кошаркаши.

Кошарка 03.11.2014 | 11:45

Чета Ћавија Пасквала изгубила је локални дерби од Хувентуда резултатом 82:83, а одлучујући кош дао је Горан Сутон 2,7 секунди пре краја.
Марселињо Уертас покушао је да узврати на спектакуларан начин, али је дубоко са своје половине погодио само обруч...

Тако су Каталонци доживели још један "хладан туш", после победе фудбалера Селте на Ноу Кампу (0:1) у суботу увече.

Прекаљени центар Хувентуда, Сенегалац Ситафа Саван, убацио је 20 поена за само 18 минута. Клевин Хана додао је 19, а Сутон 13, док су најефикаснији код домаћина били Анте Томић са 17 и Бред Олесон са 14 поена.

Барси је то први пораз у осам мечева Ендеса лиге и Евролиге и то након што је у последња три минута надокнадила "минус пет", а у првом полувремену прокоцкала 10 поена предности.

Уникаха (Стефан Марковић) и Реал воде на табели са стопроцентним учинком (5-0).

Билбао (Данило Анђушић) и Барселона имају по једну победу мање, а са скором 3-2 их прати већа група тимова, у којој су Валенсија (Владимир Лучић), Хувентуд, Сарагоса (Рашко Катић и Стеван Јеловац)...