Суботић се извинио навијачима!

"Изгубили смо после моје две грешке", рекао је бивши репрезентативац Србије.

Фудбал 03.11.2014 | 10:15

Фудбалер Борусије из Дортмунда Невен Суботић рекао је да му је жао што су "милионери" после његових грешака поражени од Бајерна (2:1) у дербију 10. кола Бундеслиге.
Доскорашњи репрезентативац Србије ушао је на полувремену утакмице уместо повређеног Матса Хумелса, после чега је погрешио код првог гола Левандовског и скривио пенал над Риберијем.

"Жао ми је што смо изгубили после моје две грешке. Веома сам разочаран", рекао је Суботић новинарима после меча.

Борусија је после првог дела меча водила голом Ројса, али је Бајерн успео да преокрене резултат у последњих 20 минута головима Левандовског и Робена.

"Много боли овакав пораз, заслужили смо више. Нисмо издржали велики притисак и поражени смо. Очајно је бити на дну табеле", навео је тренер "милионера" Јирген Клоп.

Борусија се налази на 16. месту на табели Бундеслиге са седам бодова, чак 17 мање од лидера Бајерна.