Subotić se izvinio navijačima!

"Izgubili smo posle moje dve greške", rekao je bivši reprezentativac Srbije.

Fudbal 03.11.2014 | 10:15

Fudbaler Borusije iz Dortmunda Neven Subotić rekao je da mu je žao što su "milioneri" posle njegovih grešaka poraženi od Bajerna (2:1) u derbiju 10. kola Bundeslige.
Doskorašnji reprezentativac Srbije ušao je na poluvremenu utakmice umesto povređenog Matsa Humelsa, posle čega je pogrešio kod prvog gola Levandovskog i skrivio penal nad Riberijem.

"Žao mi je što smo izgubili posle moje dve greške. Veoma sam razočaran", rekao je Subotić novinarima posle meča.

Borusija je posle prvog dela meča vodila golom Rojsa, ali je Bajern uspeo da preokrene rezultat u poslednjih 20 minuta golovima Levandovskog i Robena.

"Mnogo boli ovakav poraz, zaslužili smo više. Nismo izdržali veliki pritisak i poraženi smo. Očajno je biti na dnu tabele", naveo je trener "milionera" Jirgen Klop.

Borusija se nalazi na 16. mestu na tabeli Bundeslige sa sedam bodova, čak 17 manje od lidera Bajerna.