Страшни Нијемци опет 1:7!

Нису се слегли утисци са утакмице полуфинала Мундијала између Бразила и Немачке, а Бајерн је исто урадио Роми.

Фудбал 22.10.2014 | 12:10

Рома - Бајерн!

Изгледало је да овог уторка боље од тога не може, али... Само је изгледало. Победник је на распродатом "Олимпику", који ово није заслужио, био решен већ после 25 минута игре.

Резултат је 1:7, идентичан оном из полуфинала Светског првенства у фудбалу, када је Бразил као домаћин доживео једнаку катастрофу у мечу са Немцима.

Застрашујуће!

Можда и не би било тако да Жервињо није дао гол у 66. минуту, јер су се Баварци таман били зауставили на 0:5: Робен (9), Геце (23), Левандовски (25), Робен (30), Милер (пен 36)... Али, онда су погодили и резервисти, Рибери (78) и Шаћири (80).

Најављивали смо ово као дерби, пратили одвојено од других утакмица, али изгледа да није било потребе... Рома је доживела највеће понижење на свом стадиону, историји! Ово је вероватно била прва утакмица у каријери Адема Љајића у којој му је пријала улога резервисте.