Strašni Nijemci opet 1:7!

Nisu se slegli utisci sa utakmice polufinala Mundijala između Brazila i Nemačke, a Bajern je isto uradio Romi.

Fudbal 22.10.2014 | 12:10

Roma - Bajern!

Izgledalo je da ovog utorka bolje od toga ne može, ali... Samo je izgledalo. Pobednik je na rasprodatom "Olimpiku", koji ovo nije zaslužio, bio rešen već posle 25 minuta igre.

Rezultat je 1:7, identičan onom iz polufinala Svetskog prvenstva u fudbalu, kada je Brazil kao domaćin doživeo jednaku katastrofu u meču sa Nemcima.

Zastrašujuće!

Možda i ne bi bilo tako da Žervinjo nije dao gol u 66. minutu, jer su se Bavarci taman bili zaustavili na 0:5: Roben (9), Gece (23), Levandovski (25), Roben (30), Miler (pen 36)... Ali, onda su pogodili i rezervisti, Riberi (78) i Šaćiri (80).

Najavljivali smo ovo kao derbi, pratili odvojeno od drugih utakmica, ali izgleda da nije bilo potrebe... Roma je doživela najveće poniženje na svom stadionu, istoriji! Ovo je verovatno bila prva utakmica u karijeri Adema Ljajića u kojoj mu je prijala uloga rezerviste.