Сосиједад изгубио у надокнади!

Фудбалери Сосиједада били су на корак од победе, али су са два гола у судијској надокнади поражени од Хетафеа са 1:2 за крај осмог кола Примере.

Фудбал 21.10.2014 | 09:30

Домаћин се налази у црној серији и пет утакмица заредом не зна за победу, иако је повео осам минута пре краја.

Млади, 21-годишњи везиста Пабло Хервијас је из петерца затресао мрежу на додавање Карлоса Веле са десне стране, да би за само четири минута судијске надокнаде уследио шок у Сан Себастијану.

У јунака Хетафеа израстао је француски везиста Абдул Јода, који је прецизним шутем са дистанце у доњи леви угао поравнао на 1:1.

Само што се судија спремао да одсвира крај, Самир је прошао по левој страни и пронашао Јоду, коме није било тешко да пошаље лопту у небрањену мрежу за славље гостију.