Sosijedad izgubio u nadoknadi!

Fudbaleri Sosijedada bili su na korak od pobede, ali su sa dva gola u sudijskoj nadoknadi poraženi od Hetafea sa 1:2 za kraj osmog kola Primere.

Fudbal 21.10.2014 | 09:30

Domaćin se nalazi u crnoj seriji i pet utakmica zaredom ne zna za pobedu, iako je poveo osam minuta pre kraja.

Mladi, 21-godišnji vezista Pablo Hervijas je iz peterca zatresao mrežu na dodavanje Karlosa Vele sa desne strane, da bi za samo četiri minuta sudijske nadoknade usledio šok u San Sebastijanu.

U junaka Hetafea izrastao je francuski vezista Abdul Joda, koji je preciznim šutem sa distance u donji levi ugao poravnao na 1:1.

Samo što se sudija spremao da odsvira kraj, Samir je prošao po levoj strani i pronašao Jodu, kome nije bilo teško da pošalje loptu u nebranjenu mrežu za slavlje gostiju.