ПСЖ добио Ланс у гостима

Фудбалери Пари Сен Жермена остварили су победу на гостовању Ленсу резултатом 3:1, у првој утакмици 10. кола француске Лиге 1.

Фудбал 18.10.2014 | 14:05

Пари Сен Жермен је тако стигао до четвртог тријумфа у првенству и попео се на другу позивицију на табели са 18 бодова, четири мање од Марсеја.

Ленс је остао у опасној зони са само осам освојених бодова.

Актуелни шампион успео је да стигне до тријумфа, иако је већ од 10. минута губио поготком Кулибалија. Ипак, преокрет је уследио већ до 34. минута, а стрелци за Парижане били су Јоан Кабај и Максвел.

Тим резултатом отишло се на одмор, а друго полувреме почело је другим жутим картоном и искључењем за десног бека домаћих Гбамина.

Он је добио другу јавну опомену због сумњивог фаула над Каванијем, а Уругвајац му је веома брзо уктао шоу. Постигао је гол са пенала, а због прославе гола и имитирања пуцања из пушке добио је жути картон.

Када му је судија показивао опомену, он га је ухватио и због тога добио други жути картон, због чега је искључен.

То је био и коначан резултат, а до краја меча Ленс је остао са деветорицом играча на терену, пошто је неколико минута после Каванија искључен и Лемоан.