Атаман: Добро смо и прошли!

Тренер Галатасараја Ергин Атаман честитао је Црвеној звезди на стартној победи у Евролиги.

Кошарка 17.10.2014 | 12:45

Црвено-бели су у сјајној атмосфери у Комбанк арени савладали скупоцени турски тим са 76:68 у 1. колу Д групе.

Атаман је истакао да његов тим никако није могао да заустави Бобана Марјановића и Маркуса Вилијамса.

„Честитке Звезди, навијачима, јер су направили фантастичну атмосферу. Звезда на почетку искористила атмосферу и била агресивна. Током целе утакмице смо имали проблема да зауставимо Марјановића и наравно Вилијамса, којег нисмо могли да изолујемо. Звезда је била ментално спремна за рат на терену и то је разлог пораза, мој тим због бројних проблема у клубу није био спреман за то. У другом полувремену, наша меч ап зона била успешна у последњој четвртини, зауставили смо Звезду и лаким поенима смо покушали да се вратимо. Лоше вече за нас, једина добра ствар је што смо изгубили утакмицу овом разликом, могло је да буде и преко 20 поена како се кретала утакмица, а у Евролиги је сваки поен важан“, рекао је Атаман.

Он је додао да његов тим има доста проблема.

„Имамо много проблема, то нису техничке природе, већ унутар клуба и мислим да због тога ментално мој тим у овом тренутку није јак да би одиграо овакве утакмице.“