Празник у БЛ: Борац - Звезда 1:2

Када фудбалери Црвене звезде гостују у Бањалуци, то је празник, без обзира што је Борац поражен са 1:2 у пријатељској утакмици и сјајној атмосфери пред око 6.000 гледалаца.

Фудбал 11.10.2014 | 12:51

Навијачи Борца бојкотовали су овај меч, па су на трибинама у већини били навијачи црвено-белих, који су славили головима Михаила Ристића у 12. и Ђорђа Деспотовића у 38. минуту.

Тренер Звезде Ненад Лалатовић указао је шансу играчима који су до сада имали мању минутажу, што су појединци знали да искористе на најбољи начин. Млади везиста Ристић још једном је потврдио да поседује одличан ударац левом ногом, па је са неких 25 метара снажно шутирао за 0:1.

Бањалучани нису искористили једну од три врло добре шансе, па је Деспотовић главом удвостручио предност на центаршут Лазовића са десне стране.

У самом финишу Борац је преполовио заостатак преко Костића, који је поставио коначан резултат спретном реакцијом на другој стативи после корнера са десне стране.