Praznik u BL: Borac - Zvezda 1:2

Kada fudbaleri Crvene zvezde gostuju u Banjaluci, to je praznik, bez obzira što je Borac poražen sa 1:2 u prijateljskoj utakmici i sjajnoj atmosferi pred oko 6.000 gledalaca.

Fudbal 11.10.2014 | 12:51

Navijači Borca bojkotovali su ovaj meč, pa su na tribinama u većini bili navijači crveno-belih, koji su slavili golovima Mihaila Ristića u 12. i Đorđa Despotovića u 38. minutu.

Trener Zvezde Nenad Lalatović ukazao je šansu igračima koji su do sada imali manju minutažu, što su pojedinci znali da iskoriste na najbolji način. Mladi vezista Ristić još jednom je potvrdio da poseduje odličan udarac levom nogom, pa je sa nekih 25 metara snažno šutirao za 0:1.

Banjalučani nisu iskoristili jednu od tri vrlo dobre šanse, pa je Despotović glavom udvostručio prednost na centaršut Lazovića sa desne strane.

U samom finišu Borac je prepolovio zaostatak preko Kostića, koji je postavio konačan rezultat spretnom reakcijom na drugoj stativi posle kornera sa desne strane.